CENTRALA Agro-Land

ul. Stawowa 1, Śmielin
89-110 Sadki

Jesteśmy dostępni w godzinach:
pon.-pt. 7:00 — 16:00
sob. 7:00-13:00

tel.:  52 386 00 00
fax: 52 386 00 01

FILIA: Agro-Land Jastrowie

ul. Roosevelta 19a
64-915 Jastrowie

Jesteśmy dostępni w godzinach:
pon.-pt. 7:00 — 16:00
sob. 7:00-13:00

+48 725 900 927

Angelika Wagner
Dyrektor handlowy
tel.: +48 725 900 927
mail: a.wagner@agro-land.eu.com

Michał Łukasik
Dział części zamiennych
tel.: +48 725 900 924
mail: m.lukasik@agro-land.eu.com

Grzegorz Jęczeń
Dział części zamiennych
tel.: +48 725 900 916
mail: g.jeczen@agro-land.eu.com

    DANE FIRMOWE

    Agro-Land Marek Różniak
    ul.: Stawowa 1, Śmielin
    89-110 Sadki
    Regon: 091480970
    NIP: 5581427658

    SEKRETARIAT I KSIĘGOWOŚĆ

    Anna Sudoł
    Sekretariat
    tel. +48 887 111 121
    sekretariat1@agro-land.eu.com

    Oliwia Biniak
    Sekretariat CBR
    tel.: +48 725 900 925
    mail: sekretariat@cbr-smielin.eu

    Dominika Żygowska
    Księgowość
    tel.: +48 725 900 915
    mail: biuro@agro-land.eu.com

    Emilia Żygowska
    Asystentka księgowej
    tel.: +48 501 610 770
    mail: biuro1@agro-land.eu.com

    DZIAŁ HANDLOWY

    Łukasz Lewandowski
    Dyrektor handlowy
    tel.: +48 725 900 917
    mail: l.lewandowski@agro-land.eu.com

    Michał Mazurkiewicz
    Regionalny kierownik sprzedaży
    tel.: +48 725 900 918
    mail: m.mazurkiewicz@agro-land.eu.com

    Nakło nad Notecią, Bydgoszcz

    Łukasz Przybylski
    Przedstawiciel handlowy
    tel.: +48 887 111 118
    mail: l.przybylski@agro-land.eu.com

    Wągrowiec, Żnin

    Mariusz Nowak
    Przedstawiciel handlowy
    tel. +48 725 900 931
    mail: m.nowak@agro-land.eu.com

    Piła, Chodzież

    Witold Szamraj
    Przedstawiciel handlowy
    tel. +48 725 900 929
    mail: w.szamraj@agro-land.eu.com

    Chojnice, Sępólno

    Wojciech Żurek
    Przedstawiciel handlowy
    tel. +48 887 111 117
    mail: w.zurek@agro-land.eu.com

    Tuchola, Świecie

    Jacek Kolata
    Przedstawiciel handlowy
    tel. +48 887 111 114
    mail: j.kolata@agro-land.eu.com

    Szczecinek, Wałcz, Drawsko Pomorskie

    DZIAŁ CZĘŚCI I MAGAZYN

    Mateusz Kriesel
    Kierownik działu części zamiennych
    tel.: +48 887 111 120
    mail: m.kriesel@agro-land.eu.com

    Dominik Karpacz
    Sprzedawca-magazynier
    tel. +48 725 900 923

    ZARZĄD I MARKETING

    Marek Różniak
    Zarząd
    tel.: +48 512 213 213
    mail: m.rozniak@agro-land.eu.com

    Magdalena Różniak
    Zarząd
    tel.: 510 061 300
    mail: ma.rozniak@agro-land.eu.com

    Karolina Dacyk
    Specjalista ds. marketingu
    tel.: +48 695 711 123
    mail: k.dacyk@agro-land.eu.com

    Bartłomiej Czarnecki
    Dyrektor operacyjny
    Sprzedaż maszyn używanych
    tel.: +48 510 061 309
    mail: b.czarnecki@agro-land.eu.com

    SERWIS CLAAS

    Łukasz Gołębiewski
    Kierownik serwisu CLAAS
    tel.: +48 725 061 310
    mail: l.golebiewski@agro-land.eu.com

    Dorota Grabowska-Kardacz
    Asystentka kierownika serwisu
    tel.: +48 887 111 122
    mail: d.grabowska@agro-land.eu.com

    Daniel Żygowski
    Technik serwisowy
    tel.: +48 725 900 921
    mail: d.zygowski@agro-land.eu.com

    Błażej Żytelewski
    Technik serwisowy
    tel.: +48  510 061 308
    mail: b.zytelewski@agro-land.eu.com

    Tymoteusz Studziżba
    Serwisant-mechanik

    DZIAŁ MZURI

    Michał Kopydłowski
    Kierownik produkcji
    tel.: +48 887 111 004
    mail: m.kopydlowski@agro-land.eu.com

    Marcin Ossowski
    Kierownik działu części zamiennych
    tel: +48 887 111 119
    parts@mzuri-agro.eu

    Adam Synoweć
    Konstruktor
    tel: +48 725 900 982

    mail: a.synowec@mzuri-agro.eu

    Anika Bednarska
    Asystentka ds. eksportu
    tel: +48 725 900 989

    mail: a.bednarska@mzuri-agro.eu

    Jacek Brodziński
    Kierownik produkcji
    tel: +48 887 111 184

    mail: j.brodzinski@mzuri-agro.eu

    Dariusz Piechowski
    Konstruktor

    tel: +48 725 900 983

    mail: d.piechowski@mzuri-agro.eu

    Wojciech Gołaś
    Konstruktor
    tel: +48 725 900 981

    mail: w.golas@mzuri-agro.eu

    Łukasz Janura
    Dyrektor sprzedaży
    tel.: 725 900 922
    mail: l.janura@mzuri-agro.eu

    Monika Leniec
    Regionalny kierownik sprzedaży
    tel.: 725 900 932
    mail: m.leniec@mzuri-agro.eu

    Magdalena Kołcz
    Księgowość
    tel.: 725 900 991
    mail: biuro1@mzuri-agro.eu

    AGRO-LAND GROUP

    AGRAMI
    Aldona Guzik
    Dyrektor handlowy
    tel.: +48 519 857 134
    mail: aldona.guzik@agrami.pl

    AGRAMI
    Marcin Kowalski
    Przedstawiciel handlowy
    tel.: +48 665 857 134
    mail: marcin.kowalski@agrami.pl

    Marek Mierzejewski
    Informatyk
    tel.: +48 510 061 303
    mail: informatyk@agro-land.eu.com

    Grzegorz Czajkowski
    Informatyk
    tel.: +48 725 900 985
    mail: informatyk_2@agro-land.eu.com

    AGRO-LAND BROKER
    Tomasz Horabik
    tel.: +48 665 102 102
    mail: t.horabik@agro-land.eu.com

    AGRO-LAND UBEZPIECZENIA
    Magdalena Tauer-Horabik
    tel.: +48 887 111 126
    mail: ubezpieczenia@agro-land.eu.com

    AGRO-LAND UBEZPIECZENIA
    Barbara Różniak-Dąbrowska
    tel.: +48 887 777 866
    mail: ubezpieczenia@agro-land.eu.com

    Become a dealer FB