CENTRALA Agro-Land

ul. Stawowa 1, Śmielin
89-110 Sadki

tel.:  52 386 00 00
fax: 52 386 00 01

FILIA: Agro-Land Jastrowie

ul. Roosevelta 19a
64-915 Jastrowie

+48 725 900 927

Angelika Wagner
Dyrektor handlowy
tel.: +48 725 900 927
mail: a.wagner@agro-land.eu.com

Michał Łukasik
Dział części zamiennych
tel.: +48 725 900 924
mail: m.lukasik@agro-land.eu.com

DANE FIRMOWE

Agro-Land Marek Różniak
ul.: Stawowa 1, Śmielin
89-110 Sadki
Regon: 091480970
NIP: 5581427658

SEKRETARIAT I KSIEGOWOŚĆ

Anna Sudoł
Sekretariat
tel. +48 887 111 121
sekretariat1@agro-land.eu.com

Dominika Nowak
Sekretariat
tel.: +48 725 900 925
mail: sekretariat@agro-land.eu.com

Dominika Żygowska
Księgowość
tel.: +48 725 900 915
mail: biuro@agro-land.eu.com

DZIAŁ HANDLOWY

Łukasz Lewandowski
Dyrektor handlowy
tel.: +48 725 900 917
mail: l.lewandowski@agro-land.eu.com

Michał Mazurkiewicz
Regionalny kierownik sprzedaży
tel.: +48 725 900 918
mail: m.mazurkiewicz@agro-land.eu.com

Łukasz Przybylski
Przedstawiciel handlowy
tel.: +48 887 111 118
mail: l.przybylski@agro-land.eu.com

Konrad Długołęcki
Przedstawiciel handlowy
tel. +48 725 900 928
k.dlugolecki@agro-land.eu.com

Sylwia Przybylska
Przedstawiciel handlowy
tel. +48 887 111 115
s.przybylska@agro-land.eu.com

DZIAŁ CZĘŚCI I MAGAZYN

Mateusz Kriesel
Kierownik działu części zamiennych
tel.: +48 887 111 120
mail: m.kriesel@agro-land.eu.com

Jarosław Witucki
Sprzedawca w dziale części
tel. +48 725-900-923
j.witucki@agro-land.eu.com

Sławomir Duda
Sprzedawca w dziale części
tel.: +48 887 111 123
s.duda@agro-land.eu.com

ZARZĄD I MARKETING

Marek Różniak
Zarząd
tel.: +48 512 213 213
mail: m.rozniak@agro-land.eu.com

Magdalena Różniak
Zarząd
tel.: 510 061 300
mail: ma.rozniak@agro-land.eu.com

Karolina Dacyk
Marketing
tel.: +48 695 711 123
mail: k.dacyk@agro-land.eu.com

SERWIS CLAAS

Piotr Bylebył
Koordynator działu posprzedażowego
tel.: +48 725 061 310
mail: p.bylebyl@agro-land.eu.com

Dorota Grabowska-Kardacz
Asystent kierownika serwisu
tel.: +48 887 111 122
mail: d.grabowska@agro-land.eu.com

Daniel Żygowski
Technik serwisowy
tel.: +48 725 900 921
mail: d.zygowski@agro-land.eu.com

Błażej Żytelewski
Technik serwisowy
tel.: +48  510 061 308
mail: b.zytelewski@agro-land.eu.com

Grzegorz Buława
Mechanik
tel.: +48 887 111 124
mail: g.bulawa@agro-land.eu.com

Radosław Kowalczyk
Serwisant
tel:+48 877-111-186

Sławomir Żmuda Trzebiatowski
Serwisant
tel:+48 887-111-183
s.zmuda-trzebiatowski@agro-land.eu.com

DZIAŁ MZURI

Michał Kopydłowski
Kierownik produkcji
tel.: +48 887 111 004
mail: m.kopydlowski@agro-land.eu.com

Marcin Ossowski
Dział części zamiennych
tel: +48 887 111 119
magazyn@mzuri-agro.eu

Adam Synoweć
Konstruktor-serwisant
tel: +48 725 900 982

mail: a.synowec@mzuri-agro.eu

Andrzej Iwanek
Konstruktor-montażysta
tel: +48 725 900 981

mail: a.iwanek@mzuri-agro.eu

Katarzyna Augustynowicz
Księgowa
tel: +48 725 900 991

mail: biuro@mzuri-agro.eu

AGRO-LAND GROUP

AGRAMI
Aldona Guzik
Dyrektor handlowy
tel.: +48 519 857 134
mail: aldona.guzik@agrami.pl

MAGROL
Bartłomiej Czarnecki
Sprzedaż maszyn używanych
tel.: +48 510 061 309
mail: b.czarnecki@agro-land.eu.com

Marek Mierzejewski
Informatyk
tel.: +48 510 061 303
mail: informatyk@agro-land.eu.com

AGRO-LAND BROKER
Tomasz Horabik
tel.: +48 665 102 102
mail: t.horabik@agro-land.eu.com

AGRO-LAND UBEZPIECZENIA
Magdalena Tauer-Horabik
tel.: +48 887 111 126
mail: ubezpieczenia@agro-land.eu.com

Become a dealer FB