CENTRALA Agro-Land

ul. Stawowa 1, Śmielin
89-110 Sadki

tel.:  52 386 00 00
fax: 52 386 00 01

FILIA: Agro-Land Jastrowie

ul. Roosevelta 19a
64-915 Jastrowie

+48 725 900 927

Angelika Wagner
Dyrektor handlowy
tel.: +48 725 900 927
mail: a.wagner@agro-land.eu.com

DANE FIRMOWE

Agro-Land Marek Różniak
ul.: Stawowa 1, Śmielin
89-110 Sadki
Regon: 091480970
NIP: 5581427658

SEKRETARIAT I KSIEGOWOŚĆ

Iwona Smolińska
Sekretariat
tel.: +48 725 900 925
mail: sekretariat@agro-land.eu.com

Natalia Andrzejczak
Sekretariat
tel. +48 887 111 121
sekretariat1@agro-land.eu.com

Dominika Żygowska
Księgowość
tel.: +48 725 900 915
mail: biuro@agro-land.eu.com

DZIAŁ HANDLOWY

Łukasz Lewandowski
Dyrektor handlowy
tel.: +48 725 900 917
mail: l.lewandowski@agro-land.eu.com

Michał Mazurkiewicz
Regionalny kierownik sprzedaży
tel.: +48 725 900 918
mail: m.mazurkiewicz@agro-land.eu.com

Leszek Mądry
Przedstawiciel handlowy
tel.: +48 887 111 118
mail: l.madry@agro-land.eu.com

Mateusz Kriesel
Przedstawiciel handlowy
tel.: +48 887 111 117
mail: m.kriesel@agro-land.eu.com

Marta Kolitt
Przedstawiciel handlowy
tel. +48 725 900 928
m.kolitt@agro-land.eu.com

DZIAŁ CZĘŚCI I MAGAZYN

Magdalena Kutzmann
Sprzedawca w dziale części
tel.: +48 887 111 123
mail: m.kutzmann@agro-land.eu.com

Zbigniew Sznyr
Sprzedawca w dziale części
tel. +48 725-900-923
z.sznyr@agro-land.eu.com

Kamil Żygowski
Sprzedawca w dziale części
tel.: +48 721 460 298
k.zygowski@agro-land.eu.com

ZARZĄD I MARKETING

Marek Różniak
Zarząd
tel.: +48 512 213 213
mail: ma.rozniak@agro-land.eu.com

Magdalena Różniak
Zarząd
tel.: 510 061 300
mail: ma.rozniak@agro-land.eu.com

Karolina Dacyk
Marketing
tel.: +48 695 711 123
mail: k.dacyk@agro-land.eu.com

SERWIS CLAAS

Dawid Domański
Kierownik serwisu
tel.: +48 725 900 920
mail: d.domanski@agro-land.eu.com

Dorota Grabowska
Asystent kierownika serwisu
tel.: +48 887 111 122
mail: d.grabowska@agro-land.eu.com

Daniel Żygowski
Technik serwisowy
tel.: +48 725 900 921
mail: d.zygowski@agro-land.eu.com

Błażej Żytelewski
Technik serwisowy
tel.: +48  510 061 308
mail: b.zytelewski@agro-land.eu.com

Marcin Dułak
Technik serwisowy
tel.: +48 887 111 119
mail: m.dulak@agro-land.eu.com

Mateusz Kowalski
Technik serwisowy
tel.: +48 887 111 124
mail: m.kowalski@agro-land.eu.com

Radosław Kowalczyk
Serwisant
tel:+48 877-111-186

Sławomir Żmuda Trzebiatowski
Serwisant
tel:+48 887-111-183
s.zmuda-trzebiatowski@agro-land.eu.com

SERWIS MZURI

Michał Kopydłowski
Kierownik działu MZURI
tel.: +48 887 111 004
mail: m.kopydlowski@agro-land.eu.com

Adam Budny
Kierownik projektów Mzuri
tel: +48 721-414-284
a.budny@agro-land.eu.com

Jakub Kliszewski
Technik serwisowy
tel: +48 887-111-114,

Volodymir Gnes
Pracownik serwisu
tel: +48 887-111-003

Mateusz Rybarczyk
Pracownik serwisu
tel: +48 887-111-116

AGRO-LAND GROUP

AGRAMI
Aldona Guzik
Dyrektor handlowy
tel.: +48 519 857 134
mail: aldona.guzik@agrami.pl

MAGROL
Bartłomiej Czarnecki
Sprzedaż maszyn używanych
tel.: +48 510 061 309
mail: b.czarnecki@agro-land.eu.com

Marek Mierzejewski
Informatyk
tel.: +48 510 061 303
mail: informatyk@agro-land.eu.com

AGRO-LAND BROKER
Tomasz Horabik
tel.: +48 665 102 102
mail: t.horabik@agro-land.eu.com

AGRO-LAND UBEZPIECZENIA
Magdalena Tauer-Horabik
tel.: +48 887 111 126
mail: ubezpieczenia@agro-land.eu.com

Become a dealer FB